Ilusaadikud

Cadrin 

Asutaja

Helina

Asutaja

Annely

Olen 5 lapse ema Tartumaalt, kes avastas nahahoolduse ja ilumaailma enda jaoks alles hiljuti. Tänaseks olen õppinud omal käel ja juhendajate abiga väärtustama teadmisi ja oskusi nahahooldusest. Mind kannustab edasi arenema reaalne tulemus oskuste ja teadmiste kasutamisest.

Olles läbi viinud sadakond praktilist õpituba nii 1:1 vormis kui ka suuremas grupis erinevas vanuses inimestele (16-90a).

Luban, et leiame koos Sinuga Sulle sobivaima valiku. Minu jaoks oluliseim tunnustus on Sinu hea enesetunne!

Monika

Minu nimi on Monika Rõžov (40+). Iluteemadega tegelen põhitöö kõrvalt viimased kaks aastat. Olen õnnelik, et mul avanes võimalus läbida kõik Ilusaadiku kursused.

Nüüd olen pädev jagama oma teadmisi ja kogemustega saadud nippe teistega.

Töötubadest lahkudes on kõigil kaasas värsked ideed ja rõõmus meel. Tegutsen Tallinnas, aeg-ajalt teen väljasõite ka kaugemale.

Marve

Olen rõõmsameelne ja ettevõtlik naine, kes on leidnud enda jaoks oma tee ja tegemised, mis panevad silma särama ja hing on rahul. Olen abielus, kahe lapse ema. Elan Klooragarannal ja sellest tulenevalt koolitan inimesi Keilas, Haapsalus, Pärnumaal, Raplamaal, Harjumaal ning samuti olen avatud alati ka uutele paikadele.

Olen omandanud oskusi ja teadmisi nii nahahoolduse valdkonnas kui jumestuses, lisaks viin läbi ka elustiili koolitusi ja töötubasid. Minu suurim kirg on jätkuvalt näonahahoolduse töötoad ja selles valdkonnas personaalnsed nõustamised. Soovin hingest kõike seda head, vajalikku ja kasulikku edasi anda ka teistele.

Rebecca

Minu nimi on Rebecca ja ma olen 29 aastane ning kahe toreda lapse ema. Ilumaailmaga olen seotud olnud juba teismeeast alates tänu oma emale kuid iseseisvalt tegutsenud nüüdseks 2 aastat.

Olen Ilusaatkonna Ilusaadik, mis on minu hobiks ja kireks. Mulle meeldib Ilusaadikuna teha inimesi õnnelikuks just rõhutades nende loomuliku ilu läbi meigi ning anda neile igapäevaseks vajalikud oskused, mida võiks osata iga naine. 

Ketlin

Olen 40+ vanuses, kahe poja ema. Ilumaailma sattusin läbi Rootsi bränd Oriflamei. Oma oskused olen omandanud Ilusaatkonna näonahahoolduse koolitustel. Juba kolm aastat olen korraldanud praktilisi professionaalseid näonahahoolduse töötubasid kodustes tingimustes tuttavatele-sõpradele, kuid ka suuremalt, päris võõrastele.

Miks ma seda teen? Sest mulle meeldib inimest aidata. Õpetades õigesti, tulemuslikult, ise oma näonaha eest hoolt kandma. Selleks kodust väljumata, palju raha kulutamata, kasutades professionaalseid, kliiniliselt testitud tooteid.


Õppige Ilusaadikuks!


Täpsem info vajutades siia. Küsimuste puhul saatke meile sõnum täites kontaktivormi allpool või helistades 5065039, Helina Eha.

Kui Teile meeldib enda eest hoolitseda ja tahate oma oskusi ka teistega jagada, õppige SINU/ILU/SAATKONNA Ilusaadikuks!


Using Format